29 NIEDZIELA ZWYKŁA – ŚWIATOWA NIEDZIELA MISYJNA

20 Października 2024 – 29 NIEDZIELA ZWYKŁA
ŚWIATOWA NIEDZIELA MISYJNA

1.    Dziś 97. Światowa Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego, pod hasłem: ”Idźcie i zapraszajcie wszystkich na ucztę”. Składka przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne (misje). Obecnie polscy misjonarze i misjonarki pracują w 99 krajach świata.

2.    W przyszłą niedzielę rocznica poświęcenia własnego kościoła. Po Mszy św. procesja dziękczynna z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła.

3.    W Fatimie Matka Boża prosiła „Odmawiajcie codziennie różaniec”. Nabożeństwa różańcowe: w Noskowie o godz. 16.00, w Potarzycy o godz. 18.30, a w niedziele po Mszy św. Zapraszam.

4.    Można rezerwować terminy Mszy św. na rok 2025. W Potarzycy w poniedziałek od godz. 10.00 – 11.00, lub po wieczornej Mszy św., w Noskowie we wtorek od godz. 10.00 – 11.00 lub w czwartek.

5.    Serdecznie dziękuję za posprzątanie i przyozdobienie kościoła oraz przyległego terenu. W tym tygodniu o pomoc w Potarzycy proszę rodziny: p. Rafała Idziaszek, Piotra i Henryka Kordus, Zbigniewa Tama i Krzysztofa Kowalskiego, a w Noskowie proszę o pomoc rodziny: p. Renaty Dąbkiewicz, Agnieszki Wiła, Iwony Mazur i Jagody Łącznej.

6.    W przyszłą niedzielę składka remontowo – budowlana, a przed kościołem zbiórka na ASD w Poznaniu. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

7.    W ubiegłą niedzielę we Mszach św. uczestniczyło: w Noskowie 234 os. (Komunię św. przyjęły 134 osoby), w Potarzycy 163 os. (Komunię św. przyjęło 76 osób).

8.    W uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. jak w niedziele, a po Mszy św. modlitwa za zmarłych i procesja na cmentarzu.

9.    Polecam Przewodnik Katolicki.

10.   Spowiedź św. codziennie pół godziny przed Mszą św.